Амортизаційні вилки – ремонт і сервісне обслуговування


Ремонт і технічне обслуговування (ТО) вилки велосипеда .

Вилки, які були у нас на ремонті та обслуговуванні:

вилкиВилка незалежно від внутрішнього устрою вимагає регулярного догляду. Очищайте ноги і пильники (манжети) вилки від забруднень регулярно, після кожної поїздки. При незначних забрудненнях в суху погоду – профілактично раз на тиждень. Для очищення використовуйте воду, рідке мило і щітку. У деяких випадках можна скористатися аерозольним тефлоновим мастилом. При очищенні манжет вилки стежте за тим, щоб не пошкодити фіксуючу пружинку. Після очищення ретельно протріть вилку від вологи або мастила. Нанесіть на ноги вилки близько сальників невелику кількість тефлоновою мастила, дайте випаруватися летючій складовій, заблокуйте переднє гальмо і кілька разів енергійно натисніть на кермо так, щоб мастило проникла всередину манжет. Після чого ретельно видаліть залишки мастила. При експлуатації в міжсезоння рекомендується використовувати силіконові мастила або прозорі консистентні мастила.

img-5401

Обслуживание вилки MTB

Якщо Ваш велосипед обладнаний вилкою з масляним демпфером – потрібна регулярна заміна масла. Деякі вилки вимагають заміни масла раз на два роки, деякі частіше. Але якщо велосипед експлуатується постійно – рекомендується перебирати вилку хоча б один раз в сезон. А якщо велосипед експлуатується цілий рік – то не рідше двох разів на рік. Рекомендовано проводити заміну масла в штанах раз на 1500 км та повну переборку з заміною масла в демпфері  раз на 3000 км. Більшість сучасних вилок працюють на мінеральному маслі з в’язкістю 5-10 SAE. Якщо Ви не впевнені в тому, що конструкція вилки Вам зрозуміла, то повний перебір вилки і заміну масла краще довірити фахівцям.

Багато вилок обладнані повітряними камерами. Слід регулярно перевіряти тиск і підтримувати його згідно інструкції, що додається. Ні в якому разі не використовуйте велосипед, якщо повітряні камери вилки не тримають тиск. Це може призвести до фатальної поломки вилки.


fork1

fork2

fork3

fork4

fork5

fork6

IMG_1506

IMG_1512

fork7

fork8

ремонт вилки велосипеда Івано-Франківськ

fork10

fork11

fork12

fork13