Підсидельні штирі дропери

ремонт Kind Shock

Регульовані підсидельні штирі, які були у нас на ремонті та обслуговуванні:

Регульований підсидельний штир має можливість регулювання по висоті за допомогою високого тиску у сполучених камерах. Вони з’явилися на ринку кілька років тому, на хвилі зростаючої популярності регульованих підсідлових штирів для Ендуро, і швидко став одним з найпопулярніших представників у своєму сегменті. Штирі такого типу можна умовно розділити на два види – механічні і гідравлічні. Reverb відноситься до гідравлічних штирів – це забезпечує додаткову зручність користування (наприклад, ви навіть можете відрегулювати швидкість підйому штиря), але і в обслуговуванні такі штирі, звичайно, складніші від механічних побратимів.

Підсідельний штир має в своїй основі дві камери , сполучені між собою через верхній клапан, що знаходиться у верхній частині штиря і керований тиском, створюваним натисканням на важіль манетки .

У момент відкривання клапана, масло з однієї камери переходить в іншу, тим самим дозволяючи стисненому повітрю підняти підсідельний штир.

Всі з’єднання мають усадковий клей, що протидіє самовільному розкручуванню.

В процесі експлуатації він потребує систематичного обслуговування, заміни зношених деталей, а інколи і ремонту. З технічної точки зору він є складнішим ніж вилка і амортизатор, тому потребує більших зусиль і часу на обслуговування, а також спеціального інструменту. Ми використовуємо тільки фірмовий інструмент, мастила та запчастини. В межах технічного обслуговування ми міняємо масло, сальники та проводимо прокачку і змащування рухомих частин.

Неправильне, або невчасне обслуговування штиря може призвести до псування деталей чи повного виходу з ладу і неможливості ремонту. Нижче ви можете переглянути відео з наслідками невчасного обслуговування і спробами самостійного ремонту. Як наслідок непрацюючий підсидел, пошкоджені частини.