Ремонт і сервісне обслуговування


Приймаємо в ремонт вилки, амортизатори і підсидели з усіх регіонів України. 


Ремонт і сервісне обслуговування велосипедних вилок, амортизаторів, підсідельних штирів і гідравлічних гальм.

Навіщо перебирати вилку, амортизатор чи підсідельний штир ?

Хороші, і не дуже, амортизаційні вилки та амортизатори вже далеко не рідкість. Тільки рідко хто після покупки згадує, що їх іноді треба обслуговувати.

В середньому власники вилок та амортизаторів “забувають” їх обслуговувати на протязі одно-двох сезонів активного використання.

Спочатку у вилок та амортизаторів появляються малопомітні сліди на ногах, з часом покриття ніг все більше стирається і паралельно починає відбуватись руйнування ущільнювачів у демпфері та в повітряній камері (якщо вона є), що призводить до того що  вилка чи амортизатор починають травити масло та повітря в результаті чого  вони зовсім перестають працювати, а часто й приходять в повністю не ремонтопридатний стан і відправляються в смітник.
Дане спостереження відноситься до всіх вилок та амортизаторів без винятку, тільки ступінь надійності і якості у кожного свої, одні вилки та амортизатори “живуть” довше, інші менше.

Дешеві, нерозбірні вилки відслуживши свій термін роботи дешевше і легше замінити на таку ж нову. Заощадивши на обслуговуванні.

Зовсім інша історія з вилками та амортизаторами в яких є масляні демпфери та повітряні камери. Кожен виробник рекомендує здійснювати обслуговування своєї вилки в середньому кожні 50/100/200 (залежно від моделі) годин катання. Якщо вам не хочеться через пару сезонів відправити свою вилку чи амортизатор в смітник, намагайтеся хоча б приблизно дотримуватися періодичність обслуговування. Більшість проблем з хорошими вилками виникають унаслідок відсутності своєчасного сервісу.

Аналогічно регульовані пневматичні підсидели такі як Rock Shox Reverb. В наслідок розташування підсидела на нього постійно потрапляє багато порохів та болота, яке незважаючи на пильник все ж таки з часом поступово проникає в середину підсидела. Підсидели на відміну від вилок та амортизаторів мають на складнішу будову, тому зробити ТО на багато важче.  Відповідно підсидели вимагають дуже ретельного та професійного обслуговування.

Спираючись на власний багатий досвід, ми рекомендуємо кожні 1500км проводити не повне обслуговування вилок, амортизаторів та підсиделів(без заміни масла в демпфері) та кожні 3000км проводити повне обслуговування вилок, амортизаторів та підсиделів. Також ми рекомендуємо провести перше обслуговування вилки, амортизатора та  підсидела одразу після покупки не залежно чи вони БУ чи нові (оскільки в нові вилки та підсидели для зберігання не наповнюють змазкою та маслом штани, в нових повітряних амортизаторах з заводі іде мінімальна кількість змазки в повітряній камері).

Ми використовуємо тільки професійний інструмент і масла щоб не пошкодити поверхні штоків амортизаторів, вилок і підсиделів.


Фірмові масла
Фірмові масла
Фірмовий інструмент
Фірмовий інструмент
Профессиональные зажимы для штоков вилок и амортизаторов
Професійні затискачі для штоків вилок і амортизаторів
oil
Оригінальні масла та змазки