Заміна сальників амортизаторів, вилок, гальм і підсіделів


Заміна сальників амортизаторів, вилок, гальм і підсідельних штирів – важливий елемент в ремонті і обслуговуванні цих гідравлічних компонентів велосипеда. Наш велосервіс РОВЕР надає цьому питанню особливо важливого значення.

Сальники ( о-рінг, о-ринг, o-ring ) виконують дуже важливу роль у гідравлічних і пневматичних механізмах велосипеда, адже вони виконують роль ущільнення, що застосовується в з’єднаннях машин з метою герметизації зазорів між деталями, що обертаються, труться з нерухомими деталями.

Але навіть при нормальній експлуатації компонентів сальники стираються, що спричиняє витікання масла чи спускання повітря. Це призводить до неправильної роботи гідравлічних вузлів велосипеда, або виходу їх з ладу. особливо швидко стираються сальники при відсутності змазки, або використанні невідповідної змазки, масла, чи гальмівної рідини.

Основними ознаками стирання чи пошкодження сальника є :

  • підтікання масла;
  • зниження тиску повітря в камерах;
  • заклинювання рухомих елементів;
  • поява стуку.

Невчасна заміна сальників спричиняє попадання піску, бруду та води всередину амортизатора, чи вилки і призводить до передчасного стирання напилення штоків. Навіть наймодніше золотисте покриття Kashima так само дуже швидко стирається як і звичайне, якщо вчасно не провести технічне обслуговування вашої амортизаційної вилки чи амортизатора, підсідельного штиря. Дуже шкода знищені дорогі вилки з пошкодженою ковзаючою поверхнею ніг через те, що велосипедисти не стежать за чистотою навколо сальників вилки. Або ж надміру заливають їх силіконовою змазкою і бруд ще сильніше прилипає до сальників. Так само дуже уважно треба використовувати неопреновий захист ніг вилок. Пісок під ним так само дуже швидко псує поверхню.

Потрібно слідкувати за гідравлічними компонентами велосипеда, а при потребі міняти сальники. І тут важливим є використання високоякісних оригінальних сальників. Дешеві, китайські сальники дуже швидко виходять з ладу.

Велосервіс РОВЕР використовує тільки оригінальні сальники із ремкомплектів, які замовляємо в США, або  сальники відомого німецького виробника, які в процесі тривалого тестування показали найкращі характеристики, не розлазяться і не набухають від взаємодії з маслами чи гальмівною рідиною.

У нас завжди в наявності великий асортимент сальників для велосипеда.