Умови


1. Доставка замовлень, наперед оплачених через банківський рахунок.

Доставка в міста України здійснюється через компанії-перевізники. Замовлення повинне бути оплачене на протязі двох робочих днів. Після того як Ваше замовлення оплачене, ми якнайшвидше, на протязі 3-ох  робочих днів, передаємо Ваше замовлення компанії перевізнику, і після доставки Ви можете отримати товар в офісі компанії у Вашому місті. Доставка товарів по Україні в більшості випадків складає 1-2 робочі дні. На дальні напрямки 2-3 робочі дні. При отриманні ви повинні мати при собі паспорт

При оформленні замовлення необхідно вказати номер місцевого відділення на якому Вам буде зручніше отримати вантаж, номер телефону та прізвище, ім’я, по-батькові  отримувача.

Знайти номери та адреси місцевих відділень компаній у Вашому місті Ви можете на сайті Нової Пошти.

2. Доставка товарів накладною оплатою(оплата в офісі Нової Пошти при отриманні замовлення).

Можлива доставка товарів з оплатою при отриманні, для цього при оформленні замовлення потрібно вказати відповідну форму оплати.

Ваше замовлення буде відправлене якнайшвидше, на протязі 3-ох  робочих днів

Вартість доставки визначається згідно тарифів Нової Пошти, які представленні на їхньому сайті.

3. Поверненя товарів

Можливе повернення товару протягом 14 календарних днів з моменту отримання за умови, що товар не був у використанні та не має слідів монтажу/демонтажу (Наприклад, Ви придбали товар і отримали його 10го числа місяця, але не користувались ним і хочете його повернути і отримати гроші назад. Для цього потрібно надіслати товар Новою Поштою на зворотню адресу, так щоб він прибув не пізніше 24го числа). Повинна бути збережена заводська упаковка товару. При поверненні всі витрати, пов’язані з доставкою, оплачуються покупцем не залежно від причини.

3. Поверненя товарів бувших у вжитку

Ви можете скористатись одним з двох варіантів повернення товару:
1. Можливе повернення товару протягом 14 календарних днів з моменту отримання за умови, що товар не був у використанні та не має слідів монтажу/демонтажу (Наприклад, Ви придбали товар і отримали його 10го числа місяця, але не користувались ним і хочете його повернути і отримати гроші назад. Для цього потрібно надіслати товар Новою Поштою на зворотню адресу, так щоб він прибув не пізніше 24го числа).
2. Можливість повернути товар після перевірки працезданості – 5 діб з моменту отримання – це час протягом якого Ви можете встановити та використовувати його і якщо товар вийде з ладу чи просто Вам не сподобається, демонтувати його та відправити через НП на зворотню адресу (Наприклад, Ви отримали товар 10го числа в 17:00, потім встановили його, почали експлуатувати, але товар вийшов з ладу, в такому випадку Ви маєте відправити його на зворотню адресу не пізніше 15го числа о 17:00). Якщо товар не відправлений назад вчасно або товар вийшов з ладу пізніше ніж через 5 діб, то повернення неможливе. Ми не несемо відповідальності, якщо товар використовувався і з моменту отримання пройшло більше 5 діб.
При поверненні всі витрати, пов’язані з доставкою, оплачуються покупцем не залежно від причини.

4. Огляд внутрішніх частин товару бушого у вжитку
Є можливість оглянути товар *з середини* в нашій майстерні, для цього потрібно попередньо домовитись про час, ми при Вас розберемо товар та покажемо *нутрощі*. У випадку розборки товару після покупки, за межами нашої майстерні, повернути такий товар не можливо.

5. Гарантія

На всі нові товари надається гарантія від виробника. Термін гарантії визначається виробником. Для уточнення подробиць звертайтесь додатково.

Для товарів бувших у вжитку є можливість оформлення річної гарантії на товар (запитуйте перед покупкою)