Доставка і оплата


У зв’язку з коливаннями курсу валют ціни вказані в USD, але розрахунок проводиться виключно в гривнях по курсу продажу USD Приватбанком на момент розрахунку.

1. Доставка замовлень, наперед оплачених через банківський рахунок.

Доставка в міста України здійснюється через компанії-перевізники. Замовлення повинне бути оплачене на протязі двох робочих днів. Після того як Ваше замовлення оплачене, ми передаємо Ваше замовлення компанії перевізнику, і уже на наступний день Ви можете отримати товар в офісі компанії у Вашому місті. Доставка товарів по Україні в більшості випадків складає 1-2 робочі дні. На дальні напрямки 2-3 робочі дні. При отриманні ви повинні мати при собі паспорт і номер декларації, який ми висилаємо на електронну пошту на протязі 24 годин після оплати замовлення.

При оформленні замовлення Вам потрібно вибрати одну з компаній-перевізників:
Нова Пошта (відправка щоденно)
ІнТайм (відправка по домовленості)
Делівері (відправка по домовленості)

При оформленні замовлення необхідно вказати номер місцевого відділення на якому Вам буде зручніше отримати вантаж, номер телефону та прізвище, ім’я, по-батькові  отримувача.

Знайти номери та адреси місцевих відділень компаній у Вашому місті Ви можете на їхніх сайтах.

2. Доставка товарів накладною оплатою(оплата в офісі компанії перевізник при отриманні замовлення).

Можлива доставка товарів з оплатою при отриманні, для цього при оформленні замовлення потрібно вказати відповідну форму оплати.

Вартість доставки визначається згідно тарифів компаній перевізників, які представленні на їхніх сайтах.

Ви можете скористатись одним з двох варіантів повернення товару:
1. Можливе повернення товару протягом 14 календарних днів з моменту отримання за умови, що товар не був у використанні та не має слідів монтажу/демонтажу (Наприклад, Ви придбали товар і отримали його 10го числа місяця, але не користувались ним і хочете його повернути і отримати гроші назад. Для цього потрібно надіслати товар Новою Поштою на зворотню адресу, так щоб він прибув не пізніше 24го числа). В цьому випадку можливості перевірки працездатності товару нема.
2. Можливість повернути товар після перевірки працезданості – 5 діб з моменту отримання – це час протягом якого Ви можете встановити та використовувати його і якщо товар вийде з ладу чи просто Вам не сподобається, демонтувати його та відправити через НП на зворотню адресу (Наприклад, Ви отримали товар 10го числа в 17:00, потім встановили його, почали експлуатувати, але товар вийшов з ладу, в такому випадку Ви маєте відправити його на зворотню адресу не пізніше 15го числа о 17:00). Якщо товар не відправлений назад вчасно або товар вийшов з ладу пізніше ніж через 5 діб, то повернення неможливе. Ми не несемо відповідальності, якщо товар використовувався і з моменту отримання пройшло більше 5 діб. В цьому випадку можливості повернння протягом 14 днів нема. Даний варіант не можливий для нових товарів.
При поверненні всі витрати, пов’язані з доставкою, оплачуються покупцем не залежно від причини.
Є можливість оглянути товар *з середини* в нашій майстерні, для цього потрібно попередньо домовитись про час, ми при Вас розберемо товар та покажемо *нутрощі*. У випадку розборки товару після покупки, за межами нашої майстерні, повернути такий товар не можливо.
Є можливість оформлення річної гарантії на товар (запитуйте при покупці)