Доставка і оплата


У зв’язку з коливаннями курсу валют ціни вказані в USD, але розрахунок проводиться виключно в гривнях по курсу продажу USD Приватбанком на момент розрахунку.

1. Доставка замовлень, наперед оплачених через банківський рахунок.

Доставка в міста України здійснюється через компанії-перевізники. Замовлення повинне бути оплачене на протязі двох робочих днів. Після того як Ваше замовлення оплачене, ми передаємо Ваше замовлення компанії перевізнику, і уже на наступний день Ви можете отримати товар в офісі компанії у Вашому місті. Доставка товарів по Україні в більшості випадків складає 1-2 робочі дні. На дальні напрямки 2-3 робочі дні. При отриманні ви повинні мати при собі паспорт і номер декларації, який ми висилаємо на електронну пошту на протязі 24 годин після оплати замовлення.

При оформленні замовлення Вам потрібно вибрати одну з компаній-перевізників:
Нова Пошта (відправка щоденно)
ІнТайм (відправка по домовленості)
Делівері (відправка по домовленості)

При оформленні замовлення необхідно вказати номер місцевого відділення на якому Вам буде зручніше отримати вантаж, номер телефону та прізвище, ім’я, по-батькові  отримувача.

Знайти номери та адреси місцевих відділень компаній у Вашому місті Ви можете на їхніх сайтах.

2. Доставка товарів накладною оплатою(оплата в офісі компанії перевізник при отриманні замовлення).

Можлива доставка товарів з оплатою при отриманні, для цього при оформленні замовлення потрібно вказати відповідну форму оплати.

Вартість доставки визначається згідно тарифів компаній перевізників, які представленні на їхніх сайтах.