RockShox Reverb та Reverb Stealth – Технічне обслуговування та ремонт


Вартість  технічного обслуговування

reverbRockShox Reverb – це підсідельний штир з можливістю регулювання по висоті за допомогою високого тиску у сполучених камерах. Reverb з’явився на ринку кілька років тому, на хвилі зростаючої популярності регульованих підсідлових штирів для Ендуро, і швидко став одним з найпопулярніших представників у своєму сегменті. Штирі такого типу можна умовно розділити на два види – механічні і гідравлічні. Reverb відноситься до гідравлічних штирів – це забезпечує додаткову зручність користування (наприклад, ви навіть можете відрегулювати швидкість підйому штиря), але і в обслуговуванні такі штирі, звичайно, складніші від механічних побратимів.

reverb1Підсідельний штир має в своїй основі дві камери , сполучені між собою через верхній клапан, що знаходиться у верхній частині штиря і керований тиском, створюваним натисканням на важіль манетки .

 

У момент відкривання клапана, масло з однієї камери переходить в іншу, тим самим дозволяючи стисненому повітрю підняти підсідельний штир.

Всі з’єднання мають усадковий клей, що ліквідує мимовільне розкручування в процесі експлуатації.

reverb2В процесі експлуатації він потребує систематичного обслуговування, заміни зношених деталей, а інколи і ремонту. З технічної точки зору він є складнішим ніж вилка і амортизатор, тому потребує більших зусиль і часу на обслуговування, а також спеціального інструменту. Ми використовуємо тільки фірмовий інструмент RockShox, мастила та запчастини. В межах технічного обслуговування ми міняємо масло, сальники та проводимо прокачку і змащування рухомих частин.

Неправильне, або невчасне обслуговування штиря може призвести до псування деталей чи повного виходу з ладу і неможливості ремонту. Нижче ви можете переглянути відео з наслідками невчасного обслуговування і спробами самостійного ремонту. Як наслідок непрацюючий підсидел, пошкоджені частини.

 

 


Наслідки неправильного і невчасного обслуговування

Зношений сальник

Зношений сальник

Збиті грані

Збиті грані

Невідповідне змазка

Невідповідна змазка

Поцарапаний шток

Поцарапаний шток

Бруд

Бруд

Розбитий відбійник

Розбитий відбійник

Розірваний сальник

Розірваний сальник

Порваний сальник

Порваний сальник

Розірваний сальник

Розірваний сальник

Забруднена змазка

Забруднена змазка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Наша робота

Фірмовий інструмент

Фірмовий інструмент

Змазка RockShox

Змазка RockShox

Просочення маслом

Просочення маслом

Розхідні деталі

Розхідні деталі

Фірмові масла

Фірмові масла

Підсидел в розрізі

Підсидел в розрізі