Підсидельні штирі


Регульовані підсідельні штирі, які були у нас на ремонті та обслуговуванні:

Вартість послуг обслуговування підсидела (натисніть для перегляду)

 

Робота Опис Примітка Вартість, грн
Повна переборка з заміною сальників Повна переборка підсідела з заміною масла в демпфері, прокачкою манеток, заміною сальників від 400

 

Повна переборка Повна переборка підсідела з заміною масла в демпфері, прокачкою манеток без заміни сальників від 250

 

Профілактика (не повна переборка вилки) Змазка пильників та напрявляючих, огляд та перевірка стану, без розборки демпфера 150
Прокачка манетки Заміна масла та прокачка манетки 100

 

Регульований підсідельний штир має можливість регулювання по висоті за допомогою високого тиску у сполучених камерах. Вони з’явилися на ринку кілька років тому, на хвилі зростаючої популярності регульованих підсідлових штирів для Ендуро, і швидко став одним з найпопулярніших представників у своєму сегменті. Штирі такого типу можна умовно розділити на два види – механічні і гідравлічні. Reverb відноситься до гідравлічних штирів – це забезпечує додаткову зручність користування (наприклад, ви навіть можете відрегулювати швидкість підйому штиря), але і в обслуговуванні такі штирі, звичайно, складніші від механічних побратимів.

Підсідельний штир має в своїй основі дві камери , сполучені між собою через верхній клапан, що знаходиться у верхній частині штиря і керований тиском, створюваним натисканням на важіль манетки .

У момент відкривання клапана, масло з однієї камери переходить в іншу, тим самим дозволяючи стисненому повітрю підняти підсідельний штир.

Всі з’єднання мають усадковий клей, що протидіє самовільному розкручуванню.

В процесі експлуатації він потребує систематичного обслуговування, заміни зношених деталей, а інколи і ремонту. З технічної точки зору він є складнішим ніж вилка і амортизатор, тому потребує більших зусиль і часу на обслуговування, а також спеціального інструменту. Ми використовуємо тільки фірмовий інструмент, мастила та запчастини. В межах технічного обслуговування ми міняємо масло, сальники та проводимо прокачку і змащування рухомих частин.

Неправильне, або невчасне обслуговування штиря може призвести до псування деталей чи повного виходу з ладу і неможливості ремонту. Нижче ви можете переглянути відео з наслідками невчасного обслуговування і спробами самостійного ремонту. Як наслідок непрацюючий підсидел, пошкоджені частини.