Підсидельні штирі дропери

ремонт Kind Shock

Регульовані підсидельні штирі, які були у нас на ремонті та обслуговуванні:

Вартість наших послуг станом на 2020 рік (вартість масел включена в ціну)

Послуга Опис Моделі підсиделів Вартість, грн
Технічне обслуговування  підсидела (з заміною сальників) Повна переборка підсидела з заміною масла в демпфері, прокачкою манетки, з заміною сальників демпфера Rock Shox Reverb та Reverb Stealth 1000
Kind Shock (KS) Lev, Dropzone, Supernatural, i900/950, 272 1250
інші підсидели  від 600
Технічне обслуговування  підсидела Повна переборка підсидела з заміною масла в демпфері, прокачкою манетки Rock Shox Reverb, KS Lev, Dropzone, Supernatural, i900/950, 272 та інші 650
Профілактика Змазка пильників та напрявляючих, огляд та перевірка стану, без розборки демпфера будь який 300
Прокачка Заміна масла та прокачка манетки Rock Shox Reverb та Reverb Stealth 150

Регульований підсидельний штир має можливість регулювання по висоті за допомогою високого тиску у сполучених камерах. Вони з’явилися на ринку кілька років тому, на хвилі зростаючої популярності регульованих підсідлових штирів для Ендуро, і швидко став одним з найпопулярніших представників у своєму сегменті. Штирі такого типу можна умовно розділити на два види – механічні і гідравлічні. Reverb відноситься до гідравлічних штирів – це забезпечує додаткову зручність користування (наприклад, ви навіть можете відрегулювати швидкість підйому штиря), але і в обслуговуванні такі штирі, звичайно, складніші від механічних побратимів.

Підсідельний штир має в своїй основі дві камери , сполучені між собою через верхній клапан, що знаходиться у верхній частині штиря і керований тиском, створюваним натисканням на важіль манетки .

У момент відкривання клапана, масло з однієї камери переходить в іншу, тим самим дозволяючи стисненому повітрю підняти підсідельний штир.

Всі з’єднання мають усадковий клей, що протидіє самовільному розкручуванню.

В процесі експлуатації він потребує систематичного обслуговування, заміни зношених деталей, а інколи і ремонту. З технічної точки зору він є складнішим ніж вилка і амортизатор, тому потребує більших зусиль і часу на обслуговування, а також спеціального інструменту. Ми використовуємо тільки фірмовий інструмент, мастила та запчастини. В межах технічного обслуговування ми міняємо масло, сальники та проводимо прокачку і змащування рухомих частин.

Неправильне, або невчасне обслуговування штиря може призвести до псування деталей чи повного виходу з ладу і неможливості ремонту. Нижче ви можете переглянути відео з наслідками невчасного обслуговування і спробами самостійного ремонту. Як наслідок непрацюючий підсидел, пошкоджені частини.