Ремонт X-Fusion Hilo


Наш сервіс вже має значний досвід в ремонті і обслуговуванні підсідельних штирів RockShox Reverb. Тільки в 2015 році нами відновлено більше десятка таких підсиделів і на даний час ми залишаємось єдиним професійним сервісом в Україні.

У  нас є весь професійний інструмент, сальники і масла, які дозволяють робити цю роту фахово.

Важливим моментом в розборці підсидела є розкручування посаджених на герметик різьб. Враховуючи високий тиск масла і повітря всередині штиря, всі трубки покриті спеціальним покриття для забезпечення високої щільності із сальниками. При пошкодження або стиранні цього покриття відновити нормальну роботу пісдидела практично неможливо. Тому для затискання цих трубок використовується спеціальні прецизійні затискачі з точністю оброблення поверхні до 10 мікрон.

Якщо невчасно провести обслуговування підсідельного штиря, за відсутності змазки, покриття трубок стирається, резиновий сальник зношується і починає пропускати повітря і масло. Зношення покриття трубки потребує її заміни, а ціна в США без доставки в Україну – 50 USD.

Але тепер нам в руки попав розбитий підсідел X-Fusion Hilo.

Через зношені сальники назовні витікало масло, підсидел не реагував на кнопку керування, не фіксувався у певному положенні. Розборка показала що його пробували розбирати самостійно. При цьому пошкодивши як поверхню трубок так і ущільнюючі кришки.

Підсидел був у жалюгідному стані.Нами було проведено заміну всіх сальників, мікрополірування трубок, заміну масла і тросика приводу кнопки. Після прокачування підсидел запрацював як новий.  Правда через зношення покриття трубок сальники будуть швидше зношуватись і потребувати частішої заміни.

Ось коротке відео про нашу роботу над X-Fusion Hilo.

IMG_3124IMG_3117
IMG_3123
IMG_3114
IMG_3116
IMG_3115
IMG_3111Технічне обслуговування X-Fusion